Ücretsiz Kargo
Kredi Kartına Taksit
Outlet

Brit Care Lets Bite Tavuk Sandviç Köpek Ödülü 80 Gr

Markalar Brit
Ürün Kodu: 45685548
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
19,00TL

Brit Care Lets Bite Tavuk Sandviç Köpek Ödülü 80 Gr Köpekler için %100 lezzetli atıştırmalık. 


Tamamlayıcı köpek maması. 

Bileşim: Tavuk eti, sıvı nişasta. 

Beslenme rehberi: Ürünü gün boyunca ödül maması olarak verin. Köpeğinizin ihtiyaçlarına ve kondisyonuna göre miktarı ayarlayın. Aşırı dozda vermeyin. Kuru ve serin bir yerde saklayın. Açtıktan sonra paketin ağzını kapatın ve buzdolabında saklayın. İnsan tüketimi için uygun değildir. AB onaylı koruyucular içerir. Lets Bite Super Premium ödül grubudur. Yüksek et içeriği 90-100 yüksek sindirilebilirliğin garantisidir. 

Lezzetiyle bir çok zor beğenen hayvanları etkiler. Ayrıca eğitim için idealdir. Sağlıklı ve kolay sindirilebilme özelliği ile plak ve bakterilere karşı tam bir koruma sağlamaktadır. Köpeğinizin diş ve damak sağlığını korur ve tartar oluşumunu engellemeye yardımcı olur ve ağız kokusunu giderir. Köpeğinizin eğitiminde kullanabileceğiniz gibi Köpeğinizin iyi bir şey yaptığında ödül olarak verebilirsiniz. 

İçerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde tüylerinin daha sağlıklı ve parlak olduğunu fark edeceksiniz. Not: Günlük orta ırk bir köpeğe 40-60 gr verebilirsiniz. 

İçindekiler; Hidrolize tavuk proteini vitamin ve mineraller Klorofil Gliserin Analiz; Protein: 22 Yağ : 4 Kül : 4 Selüloz: 0,4 Nem : 25