Outlet
İade

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir Tchibo müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.  İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı  Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. kopek.com.tr – Mesafeli Satış Sözleşmesi). Paketi açılan ürünlerinin iadesi yapılmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler "Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır.


kopek.com.tr'den satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması veya ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, ürünü size en yakın kopek.com.tr mağazasını ziyaret ederek de iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

Değişim

İade koşullarına uygun olan ürününüzün renk ve beden değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla depomuza gönderebilirsiniz. Faturanızın altında yer alan iade nedeni alanına ve/veya faturanızın arka kısmına ürün kodu ve değişim/iade nedenini yazarak gönderebilirsiniz. Değişimi istenilen ürünün beden, renk ve birebir değişimi yapılmaktadır.

İade ve Değişim Kuralları
İade Koşulları
• İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (bknz. kopek.com.tr - Mesafeli Satış Sözleşmesi)

• Yasal İade Süresi ve Koşulları: Ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

• kopek.com.tr Müşterilerine Özel 90 Günlük İade Süresi ve Koşulları: Yasal iade sürelerinin tamamlanmasının ardından kopek.com.tr, müşterilerine özel cayma süresi dahil toplam 90 günlük iade imkanı tanımaktadır. Aşağıda sayılan iade koşullarına uygun olmak koşuluyla aldığınız ürünleri 90 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünler, orjinal ambalajlarında (Orijinal ambalajı bozulmuş; orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmeyeceği için orjinal ambalajın bozulmayacak şekilde paketlenmesi ya da streçlenmesi gerekmektedir), tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde gönderilmeli, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olmalıdır. Ürünün mutlaka orjinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. (Ürünleriniz size hediye edilmiş ise, ürünler için "Değişim Koşulları ve Süresine uygun olmak kaydıyla" sevk irsaliyesiyle değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.) 

• “Mesafeli Satış Sözleşmesi”ne göre aşağıda sayılan ürünlerin iadesi yapılamamaktadır: 
-Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler 
-Tek kullanımlık ürünler
-Tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtları, yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri


Değişim Koşulları
• Değişim işlemleri 14 günlük cayma süresinin tamamlanmasının ardından en fazla cayma süresi dahil toplam 90 gün içerisinde ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış, tam ve eksiksiz olması şartıyla satış faturasının ibrazı ile kabul edilebilir. Alt iç giyim, kişisel kullanıma özel ürünler, kahve ve kahve yan ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına, bilgisayar saf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ve kitap gibi ürünlerin değişimi yapılamaz. Tüm değişim işlemlerinde satış faturasının ibrazı zorunludur.

İade ve Değişim Gönderimi
• İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri sadece adresimize gönderip. Bizi arayarak bildiriniz.